Çilingir Çorum

Çilingir Çorum,

19 Çilingir aynı zamanda kilit değiştirme,Apartman kapısı hidroliği değiştirme ve kapı ayarı,oda kapısı kilidi değiştirme,otel tipi oda kapısı açma,pimapen kilidi değiştirme gibi bir çok hizmeti 24 saat olarak hizmet alabilirsiniz. Çelik kapınızın anahtarlarını kaybettiniz yada bir şeyden şüphelendiniz.
Saat kaç olursa olsun çelik kapınızın kilidini değiştiriyoruz. Kale Kilit,Yale Kilit,Yuma Kilit,Evva Kilit,Swistech Kilit,Keso Kilit,Mul-t-lock Kilit gibi bir çok kilidin yetkili bayisi ve yetkili servisi olarak çalışmaktayız.
Son Teknoloji En Dayanıklı Kilitler ve Barellerle Hizmetinizdeyiz. Firmamız Yıllardır Kale Anahtarcılar Kulübünün bir parçasıdır. Kale Kilitlerde Uygun Fiyat 5 Yıl Garantimiz vardır. Hırsıza Kapı Olmaz Kilit Olur Sizde bunun bilincindeyseniz Arayın Yardımcı Olalım. Son Teknoloji Kapı Güvenlik Rozetleri Sayesinde Güvenle Kapınızı Kilitleyin Alarmlı Bareller Elektronik Barellerle Hizmetinizdeyiz.

Elektronik Akıllı Bareli Cep Telefonunuza İndirdiğiniz Uygulama İle Kolayca Kullanabilirsiniz Eskisi Gibi Kaybettiğiniz Anahtar Olursa Kilitiniz Değiştirmenize Gerek Kalmadan Kaybettiğiniz Anahtarı Uygulama Sayesinde Kilitinizin Hafızasından Silebilirsiniz. Türkiye De ilk olan bu hizmeti sizlerle uygun fiyatlara buluşturuyoruz. Parmak izi ile giriş Yapacağınız Kilitler firmamızda mevcuttur.

Bizi Arayın